دیدار ظریف با رئیس مجلس اکوادور

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

وزیر خارجه ایران در آخرین برنامه دیدارهای یک روزه‌اش با مقامات اکوادور با رئیس مجلس این کشور دیدار و گفت‌وگو کرد.

وزیر خارجه کشورمان که در ساعات پایانی سه شنبه وارد اکوادور شد در مدت یک روز حضورش با مقامات این کشور ابعاد مختلف مناسبات دوجانبه را بررسی کرد.

ظریف ضمن دیدار با گیومه لانگ همتای خود در مراسم افتتاحیه سمینار اقتصادی ایران و اکوادور حضور یافت و به ایراد سخنرانی پرداخت.

وزیر خارجه کشورمان در ادامه حضورش در کیتو با رافائل کوره آ رئیس جمهور اکوادور دیدار و بعد از آن دیداری خصوصی با همتای خود داشت.

رئیس دستگاه دیپلماسی همچنین در مراسم ضیافت ناهار وزیر خارجه اکوادور شرکت کرد.

وی در پایان این سفر کیتو را به مقصد سانتیاگو پایتخت شیلی ترک و از آنجا هم به بولیوی و ونزوئلا سفر خواهد کرد.

یک هیات اقتصادی ٦٠ نفره از مسئولان و مدیران عالی بخش خصوصی و بیش از ٢٠ نفر از مدیران بخشهای اقتصادی دولتی ظریف را در این سفر همراهی می کنند و در کوبا و نیکاراگوئه همایشهای تجاری با حضور بخش های خصوصی دو کشور برگزار شد.

وزیر خارجه در اولین سفرش به آمریکای لاتین پیش از اکوادور به کوبا و نیکاراگوئه سفر و با مقامات این کشورها دیدار و گفتگو کرد.

انتهای پیام/

دیدار ظریف با اوباما,دیدار ظریف با صدام,دیدار ظریف با وزیر ایرانی سوئد,دیدار ظریف با هیات کاملا زنانه,دیدار ظریف با اولاند,دیدار ظریف با وزیر امور خارجه فنلاند,دیدار ظریف با وزیر خارجه فنلاند,دیدار ظریف با وزیر خارجه لهستان,دیدار ظریف با امیر کویت,دیدار ظریف با وزیر فنلاند,...
نویسنده : محمد رضا جوادیان بازدید : 70 تاريخ : پنجشنبه 4 شهريور 1395 ساعت: 7:31

close
تبلیغات در اینترنت